Samsun Web Tasarım Nerede Yaptırılmalı?

Samsun Web Tasarım Nerede Yaptırılmalı 04

Samsun Web Tasarım Nerede Yaptırılmalı?

Günümüzde İnternet sitesi olmayan bir firmanın, sektöründeki rakipleri ile mücadele etmesi neredeyse imkansız. Nedeni ise firmanın marka bilinirliğini ön plana çıkarması için kullanacağı ilk silahım İnternet sitesi olması.

Diyelim ki; Karadeniz’in incisi Samsunda faaliyet gösteren bir firmasınız ve firmanız için bir İnternet sitesi yaptırmak veya sahip olduğunuz İnternet sitesinin geliştirilmesini istiyorsunuz.

Samsun web tasarım firmalarında Google ve Sosyal Medya üzerinden küçük bir araştırma yaptınız. Muhtemelen kafanızda bir çok soru işareti belirecek. Sunulan imkanlar ve istenilen fiyatlar arasında dağlar kadar fark göreceksiniz.

Web tasarım sektörü maalesef son yıllarda karmakarışık bir hal aldı. Freelancer çalışan kişiler veya web tasarım işini ek iş olarak yapanlar bu karışıklıkta en büyük paya sahipler. Çünkü insanlar artık web tasarım yaptıracakları kişiye güvenemez hale geldiler.

İnternet sitesi yaptırmak isteyen kişiler karşılarında güvenebilecekleri ve dolayısıyla firma imajlarını teslim edebilecekleri, kendi alanlarında uzman gerçek firma veya ajanslar arıyorlar.

Samsun Web Tasarım Nerede Yaptırılmalı

 

Web Tasarım Nerede Yaptırılmalı?

Sizlere bu sorunun cevabını vermeye çalışalım. Bir kere web tasarımı yaptırmak istediğiniz kişi veya kişilerden vergi levhası isteyiniz. Kendilerinin fatura kesebiliyor olmasına dikkat ediniz.

İnternet sitesi yaptırmadan önce firmadan kaşeli ve sitenizin tüm yükümlülüklerini 2 taraf içinde açıklayan, kafa karıştırmayan bir sözleşme isteyiniz.

 

Samsun Web Tasarım Nerede Yaptırılmalı 02

 

Samsun Web Tasarım’da ALFA Dizayn Kimdir?

ALFA Dizayn 2016 yılının Nisan ayında Samsun Çarşamba’da ticari hayatına başlayan, vergiye tabii yasal bir şirkettir. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile her türlü sektöre web sitesi inşa ettik. “Profesyonel web tasarımı” denince Samsun’da ilk akla gelen firmaların başındayız.

İnşa ettiğimiz web sitelerin ortak özelliklerini sizlere sıralayalım;

 • Yönetilebilir web siteleri inşa ediyoruz.
 • Her türlü cihazda çalışan, %100 mobil uyumlu web siteleri tasarlıyoruz.
 • Eğer yoksa firmanızın sosyal medya hesaplarını oluşturuyoruz.
 • Sosyal Medya gücünü etkin bir biçimde kullanıp, marka bilinirliğini arttırıyoruz.
 • Reklam ve tanıtım yapabilmeniz için her türlü baskıya uygun materyali tasarlıyoruz.
 • Firmanızın bir logosu yoksa, firmanıza ve sektörünüze uygun logo tasarlıyoruz.
 • Markanızın müşterilerinizin zihinlerinde yer etmesi için profesyonel tanıtım videoları hazırlıyoruz.
 • Yıllık veya aylık ekstra ücret almadan sınırsız mail hizmeti sunuyoruz.
 • Sitenizin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ihtiyacı varsa analiz ediyoruz.
 • Firmanızın Google Haritalar’da hemen onaylanmasını sağlıyoruz.
 • Google My Business hesabınızı yönetiyoruz.
 • Mevcut bir siteniz var ancak tasarımının yenilenmesini istiyorsanız, ALFA Dizayn olarak sitenizi 2020 ihtiyaçlarına ve trendlerine göre tasarlıyoruz.

ve farklı ihtiyaçlarınıza göre bir çok farklı çözümü sizlere sunarak dijital dünyada sizleri en iyi şekilde temsil ediyoruz.

 

Samsun Web Tasarım Nerede Yaptırılmalı 03

 

Web Tasarım Yaptırma Süreci Nasıldır?

Samsun web tasarım firmaları arasında ayrı bir yeri olan ALFA Dizayn olarak, İnternet sitesi ihtiyacı olan müşterilerimiz için baştan sona profesyonel bir süreç tasarladık.

Süreci adım adım yazıp sizleri bilgilendirmeye çalışalım;

Adım 1 : Tanışma

Samsun Çarşamba’da bulunan ofisimizde veya sizleri ziyaret edip iş yerinizde birer çay eşliğinde firmanızın mevcut web durumu hakkında bilgi alıyoruz. Eğer firmanız yeni kurulmuş bir işletme ise ve henüz logosu mevcut değilse, sektörünüze uygun en az 5 logo örneği tasarlıyoruz.

Unutmayınız; Logo bir firmanın en önemli marka bilinirlilik kriteridir.

Yapacağımız İnternet sitesinin özelliklerini, sitede hangi sayfaların yer alacağını, sayfalarda ne tür yazı-resim-video kullanılacağını kararlaştırıyoruz.

Eğer yoksa sosyal medya hesaplarınızı açıp, sosyal medya hesaplarını profesyonel şekilde tasarlıyoruz.

Sizden aldığımız bilgileri analiz edip, yaptıracağınız İnternet sitesi için bir fiyat çıkarıyoruz.

Bize güvenin.

Samsun web tasarım firmaları arasında fiyat kalite oranı en iyi firma ALFA Dizayn’dır.

Adım 2 : Tasarım

Sizden aldığımız bilgiler ve isteklere en uygun İnternet sitesinin tasarımını gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte adım adım sizinle iletişim halinde oluyor, yapılmasını istediğiniz değişiklikleri anında gerçekleştiriyoruz.

Sonsuz revize hakkına sahip olduğunuzu belirtelim.

Adım 3 : Yayına Alma

Sitenizde istediğiniz tüm değişiklikleri yapıp, onayınızı aldıktan sonra İnternet siteniz web yayın hayatına başlamaya hazır demektir. Artık sosyal meyda, SEO ve Google My Business güçlerini kullanarak, birlikte sitenizi tanıtmaya başlayabiliriz.

Web site yaptırmak için günün her saati bizimle 0362 833 90 90 nolu telefon numaramızı kullanarak iletişime geçebilir veya sitemizin en üstünde yer alan WhatsApp butonuna tıklayarak bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz.