Merkez
Hakkında

Arabuculuğa inanan 10 arabulucu tarafından Samsun Arabuluculuk Merkezi’mizi kurduk. Samsun Adliye’si karşısında yer alan Merkezimizde, Arabuluculuk Eğitimi almak isteyen hukukçulara Hacattepe Üniversitesi ile imzalanan anlaşma çerçevesinde 3 hafta süren eğitimler, konusunda uzman hukukçular tarafından modern salonlarımızda verilmektedir.

 

Gerek Samsun içinden gerekse farklı illerden yüzlerce kursiyer bu eğitimleri başarı ile tamamlayıp sertifika almaya hak kazanmışlardır.

Proje
Hakkında

Ülke olarak daha yeni tanıştığımız Arabuluculuk mesleğinin, ilk sitelerinde birini belki de en profesyonel arabuluculuk sitesini yapıp, yayına almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Site sayfalarını kısaca incelemek gerekirse; Hakkımızda sayfaları, Basından bölümü, Arabulucu profil ve köşe yazıları sayfaları, iletişim sayfası gibi çoklu sayfa tasarımı yapılmış, her sayfa yapısının bir diğerine benzememesi için çaba sarf edilmiştir.

 

Ayrıca, Arabuluculuk Seminer Başvuruları başta olmak üzere, Samsun Arabuluculuk Merkezi tarafından düzenlenen her seminer için ayrı ayrı form oluşturulmuştur.

 

Merkez yetkilileri Whatsapp üzerinden bilgi vererek Merkezde düzenlenecek olan her seminer için ayrı formlar oluşturulmaktadır.

İnternet Sitesindeki

Özellikler

Tasarlanan İnternet sitesindeki öne çıkan özellikler.

Siteyi İncele

Google Map

Firma Google harita üzerinde gösterilir.

İletişim Formu

Ziyaretçiler iletişim sayfasını kullanarak firmaya mail gönderebiliyor.

İnteraktif Formlar

Hukukçu ve izin verilen meslek gruplarının seminer başvurusunda bulunmaları için formlar tasarlanmıştır.

SEO

Site SEO kriterlerine göre hazırlanmıştır.

Canlı Destek

Online sohbet entegresi ile merkez yetkilisi müşterilerine canlı destek verebiliyor.

Domain Yönlendirme

3 farklı domain adresi siteye yönlendirilmiştir.