Firma
Hakkında

Tüm müşterilerimiz bizim için özeldir. Her projeye ayrı bir titizlik ile yaklaşıyoruz. Bu bağlamda tasarladığımız her salonu kendi iş yerimiz gibi görüp, en ince ayrıntısına kadar modern ve zarif bir şekilde tasarlıyoruz. En kaliteli ve şık ürünler kullanıyoruz.

 

Göz alıcı ve şık tasarımlar elde ediyoruz. Malzemelerin renklerle uyumlu olmasına ve sanatsal bir görüntü yakalamaya özen gösteriyoruz.

Proje
Hakkında

Site altyapısı PHP tabanlıdır. Korkmaz Oto İnternet sitesinde, firma tarafından stokta bulunan bazı önemli parçaların fiyatları ve hangi araçlar ile uyumlu olduğuna dair çalışma yapılmıştır.

Almanyada kuaför ve güzellik merkezlerinin iç tasarım mobilya satış ve kurulum hizmetinde bulunan Friseur Grosshandel Istanbul firmasına ait İnternet sitesini yayına aldık. Renk uyumu ve elegant tasarımı ile göze hitap eden İnternet sitesi gayet stabil çalışmakta.

 

Almanca, İngilizce ve Türkçe olmak üzere 3 dili destekleyen İnternet sitesine firmanın en çok satılan 200 ürü eklendi. Her ürün için ayrı resim düzenlemesi ve özel sayfa tasarımı yapıldı. Referans bölümü ise siteden bağımsız gibi görünün bir tasarım yapıldı.

İnternet Sitesindeki

Özellikler

Tasarlanan İnternet sitesindeki öne çıkan özellikler.

Siteyi İncele

Google Map

Firma Google harita üzerinde gösterilir.

İletişim Formu

Ziyaretçiler iletişim sayfasını kullanarak firmaya mail gönderebiliyor.

Ürün Galerisi

Firma ürünleri görsel olarak ziyaretçilerin beğenilerine 200 adet ayrı ayrı galeri hazırlanarak sunuldu.

SEO

Site SEO kriterlerine göre hazırlanmıştır.

Çoklu Dil

Giriş yapılan ülkeye göre otomatik olarak sitenin dili değişmekte.

Referans Çalışması

Firmanın yapmış olduğu salon dizayn görselleri için özel hazırlanan sayfa tasarlandı.