Firma
Hakkında

Fincanlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. olarak amacımız, ailenizi, çalışanlarınızı ve mallarınızı, risk analizinizi yaparak, doğru seçimlerle güvence altına alabilmektir. Bu kapsamda dürüst güvenilir, hızlı, ulaşılabilir, yenilikçi ilkelerimiz ile sigorta hizmetlerimizi 2001 yılından bu yana sürdürmekteyiz.

 

Fincanlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. olarak ilkelerimiz; sizlere hizmet kalitemizi en iyi biçimde sunmak, satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak, daima ulaşılabilir olmak, müşterilerine güven uyandırmak, saygın ve dürüst olarak algılanmak, işimize değer katarak fark yaratan şirketlerden biri olmak, müşteri odaklı, müşteriyi birinci sıraya koyarak, en iyi hizmeti vermek için sorumluluğu üstlenmek, eğitimli ve dinamik personelimiz ile hizmet vermektir.

Proje
Hakkında

Fincanlar Sigorta firması için yayına geçirdiğimiz sitenin asıl amacı, siteyi ziyarete gelen kullanıcıların interaktif bir biçimde sigorta hizmetlerinden faydalanabilmesi.

Site üzerinde yayında olan tam 12 ayrı özel form nesneleri kullanılarak, ziyaretçi dilediği sigorta hakkında bilgi isteyebilir. Ziyaretçinin istediği bilgi, anında firmaya mail olarak aktarılır. Böylelikle hız açısından ziyaretçiye geri dönüşte zaman kaybının önüne geçilmiş olur.

 

Fincanlar Sigorta Şirketine, aynı zamanda mail hizmeti de vermekteyiz. Herhangi bir sorun olmadan, son derece kullanışlı ve dinamik mail kullanımı sayesinde, firma gelen mailleri sorunsuz bir biçimde alıp gönderebilir.

İnternet Sitesindeki

Özellikler

Tasarlanan İnternet sitesindeki öne çıkan özellikler.

Siteyi İncele

Google Map

Firma Google harita üzerinde gösterilir.

İletişim Formu

Ziyaretçiler iletişim sayfasını kullanarak firmaya mail gönderebiliyor.

İnteraktif Formlar

Sigorta hizmeti ve teklifi almak için 12 farklı form tasarlanmıştır.

SEO

Site SEO kriterlerine göre hazırlanmıştır.

Canlı Destek

Online sohbet entegresi ile firma yetkilisi müşterilerine canlı destek verebiliyor.

Domain Yönlendirme

2 farklı domain adresi siteye yönlendirilmiştir.