Firma
Hakkında

EVKO STONES kurulduğu günden bu yana Türk Mermer Sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Firmamızı sürekli büyümesini sağlayan kaliteli üretim, müşteriye zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti ana prensibimizdir.

 

Mermerin ait olduğu ülkenin özelliklerini ve güzelliklerini yansıttığının bilincinde olup, mermercilikte kalitenin simgesi olmaya çalışıyoruz.

Proje
Hakkında

EVKO Stones İnternet sitesi tek sayfa (one page) olarak tasarlanmıştır. Zerafet ve sadeliğin ön planda tutulduğu İnternet sitesinde, ziyaretçiler aradıkları bilgi ve içeriğe kolay ve hızlı bir şekilde erişebilirler.

Siteye giren potansiyel müşteriler, dilerlerse firmanın en çok satan mermer ürünlerine ana sayfa üzerinden rahatlıkla ulaşabilirler.

 

EVKO Stones İnternet sitesi Türkçe, Almanca ve İngilizce olmak üzere 3 dilde hazırlamıştır. Ziyaretçiler sağ menü barının altında bulunan dil sekmesinden istedikleri dili rahatlıkla seçebilirler.

 

Ziyaretçileri iletişim sayfası sayesinde, firmanın Google Haritalarda tam olarak yerini görebilirler. Dilerler ise, firma ile iletişime geçebilmek için İletişim Formu’nu kullanabilirler. Ayrıca Evko Stones Sosyal Ağ hesaplarına üst bar sayesinde erişebilirler.

İnternet Sitesindeki

Özellikler

Tasarlanan İnternet sitesindeki öne çıkan özellikler.

Siteyi İncele

Google Map

Firma Google harita üzerinde gösterilir.

İletişim Formu

Ziyaretçiler iletişim sayfasını kullanarak firmaya mail gönderebiliyor.

Ürün Galerisi

Firma ürünleri görsel olarak ziyaretçilerin beğenilerine ayrı ayrı galeri hazırlanarak sunuldu.

SEO

Site SEO kriterlerine göre hazırlanmıştır.

Çoklu Dil

Evko Stones ihracat yapana uluslararası bir firma olduğundan ziyaretçilerin kendi dillerini seçmelerine olanak sağlandı.

Özel Slide Çalışması

Firmanın katıldığı Fuarları ziyaretçileri gösterilebilmesi için özel olarak Slide hazırlandı.