Firma
Hakkında

Eker Kanepe 1983 yılında kurulmuştur. Aradan geçen 30 yılda farklı ürün grupları, kalite politikası, farklı tasarımları, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile mobilya sektörüne hizmet vermektedir.

 

Eker Kanepe ürün gamında; kanepe, oturma grubu, yatak, baza ve başlık yer almaktadır. Eker Kanepe’nin üzerinde durduğu en önemli konu koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Müşteri merkezli yaklaşımı ile tüketici ihtiyaçlarını ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Proje
Hakkında

Samsunun önde gelen kanepe ve yatak üreticilerinden olan Eker Kanepe için hazırladığımız İnternet sitesinde 70’e yakın ürün yer almaktadır. Ziyaretçi ürünleri kategoriler halinde üst menüden veya ürün adını biliyor ise arama kısmından kolayca bulabilir.

Ana sayfada yer alan örnek kanepe resmi üzerine gelerek kanepenin özellikleri hakkında interaktif olarak bilgi alabilir.

 

Ürün detay sayfasında sadelik ürünü ön plana çıkarmak için tasarlanmıştır. Ziyaretçi dilerse beğendiği ürünü sosyal ağlarda paylaşması için gerekli modül siteye entegre edilmiştir.

İnternet Sitesindeki

Özellikler

Tasarlanan İnternet sitesindeki öne çıkan özellikler.

Siteyi İncele

Google Map

Firma Google harita üzerinde gösterilir.

İletişim Formu

Ziyaretçiler iletişim sayfasını kullanarak firmaya mail gönderebiliyor.

Sosyal Ağda Paylaşma

Ziyaretçilerin beğendikleri ürünlere sosyal ağlarında paylaşabilirler.

SEO

Site SEO kriterlerine göre hazırlanmıştır.

Tam Ekran Slide

Firma kataloğu göz önüne alınarak Ana Sayfa görüntüsü tam ekran slide olarak dizayn edildi.

Ürün Detayı

Her ürünün arka planı temizlenerek sade ve şık bir görünüm elde edildi.